„Labas rytas, Lietuva“ II d. „Ypatingo būrio“ premjera – jau šįvakar. Kuo išskirtinė ši taip laukiama LRT sezono naujiena?

Šį rytą dėmesio centre – naujas LRT projektas „Ypatingas būrys“, kurio premjeros sulauksime jau vakare. Tad nenuostabu, kad antrąją laidos dalį pradėsime kalbindami projekto herojus – triatlonininką, parolimpinės rinktinės kandidatą Ernestą Česonį, rankinių varytuvų sporto entuziastę Aušrinę Packevičiūtę ir „Ypatingojo būrio“ redaktorę Mildą Vilikanskytę.

Šimtą keturiasdešimt penkias tonas pernokusių pomidorų – tiek šaudmenų Bunjolio miesto valdžia parūpino šiandien planuojamai Tomatinos šventei. Tiksliau, pomidorų karui, nes šios originalios šventės esmė – valandą miesto centre trunkantis mūšis mėtantis minkštais, pernokusiais pomidorais. Vietos gyventojai pasakoja, kad šventė kilo iš masinių muštynių turguje 1945 m. Laimė Bunjolio valdžia per tuos dešimtmečius sugebėjo taip ištobulinti savo vasaros pabaigos festivalį, kad vaizdas nors ir bus kruvinas, žmonės nenukentėti neturėtų. Išsamiau – specialiai mūsų laidai paruoštame reportaže.

Vėliau sugrįšime prie nestandartinių interjero sprendimų standartiniame bute temos. Dizainerė Paulina Biežytė ne tik pristatys dar vieną pluoštą šviežių idėjų bei supažindins su naujausiomis pastarųjų ir ateinančiųjų metų tendencijomis, bet taip pat nepamirš mestelėti vieną-kitą naudinga patarimą tiems, kas planuoja pertvarkyti ar iš naujo įsirengti standartiniu mūsų kraštuose laikomą butą.

Lietuvos roko scenos legendos, grupė „Rebelheart“ pristato naują vaizdo klipą. Apie jį ir tai, ką gerbėjai galbūt praleido kūtybinėje ir muzikinėje grupės biografijoje per pastaruosius metus, kalbėsimės su grupės nariais Dariumi Mickumi, Dainiumi Urbanavičiumi, Regimantu Turūta ir Kęstučiu Jurkšaičiu. O laidą, kaip įprasta, užbaigsime su paskutinės rytinės spaudos apžvalga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau