„Labas rytas, Lietuva“ I d. Fizinio ir emocinio smurto prevencija mokyklose: nemaža dalis atsakomybės tenka ir švietimo įstaigai

Pink – „Walk me home“.

Jaukūs namai: nestandartiniai sprendimai standartiniame bute. Naują būstą įsigijusi interjero dizainerė Paulina Biežytė pasakoja, kokiais kriterijais vadovavosi rinkdamasi gyvenamąją vietą. Pašnekovė prisimena: „Įsikuriant namus, norėjosi, kad jie būtų jaukūs, bet neįprasti.“

Priminimas: prieš 270 metų gimė Johanas Volfgangas fon Gėtė, sukūręs žymųjį „Faustą“.

„Voiceless“ – „Rock you like a hurricane“.

Apie arbatų žoleles pasakoja chemikė, aromaterapeutė Aistra Papaitė-Kazlauskienė. Pašnekovė atskleidžia, kaip grupuoti naudingąsias vaistažoles, taip pat nurodo, kokie arbatžolių vartojimo būdai yra galimi. A. Papaitė-Kazlauskienė primena ir gydomąsias žolelių savybes.

Knygų naujienos. Menotyrininkė dr. Jurgita Ludavičienė pristato prof. Rūtos Dubakienės knygą „Alergija“, naująjį Kristinos Sabaliauskaitės romaną „Petro imperatorė“, magiško Indijos realizmo kupiną Vikram Chandra knygą „Dievų šokis“ bei Edward St. Aubyn romanų trilogiją „Patrikas Melrouzas“.

Trumpas reportažas apie naujienas iš Antverpeno zoologijos sodo: ten gimė trečias tapyras.

Socialinio ir emocinio ugdymo svarba. Psichologas Tomas Rakovas teigia, kad socialinis ir emocinis ugdymas, jau privalomu tampantis ir mokymo įstaigose, šiuolaikiniame pasaulyje yra vienas būtiniausių sėkmingo žmogaus švietimo dedamųjų. Taip pat pašnekovas pastebi, kad socialinis ir emocinis ugydmas – it prevencija fiziniam ir emociniam smurtui mokyklose.

Enrique Iglesias feat. Sean Paul, Descemer Bueno, Gente de Zona – „Bailando“.

Spaudos apžvalga su Modestu Naudžiumi ir Ignu Krupavičiumi.