Žinios. Bene pats švariausias (bet ir brangiausias) transportas – vandeniliu varomas elektrinis dviratis

Žemės ūkio ministerija suformavo darbo grupę – per šią savaitę turi būti įvertinta, ar ministerijos perkėlimas į Kauną pasiteisintų. Ministras Andrius Palionis tikina, kad ankstesnė ministerijos valdžia ne viską apskaičiavo.

Lietuvos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrai šiandien susitinka Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose. Ketinama aptarti šalių bendradarbiavimą saugumo srityje, padėtį Rusijoje bei Ukrainoje, aplankyti šiuo metu NATO oro policijos misiją vykdančius Vengrijos karius. Šiauliuose nuo gegužės dislokuoti Vengrijos kariai vadovauja misijai. Pastaraisiais metais Vengrijos valdžia ne kartą kritikavo Europos Sąjungos sankcijas Maskvai ir pakvietė Rusijos įmonę „Rosatom“ šalyje statyti atomines elektrines, taip pat ne kartą įsivėlė į ginčus su Bendrijos institucijomis.

Bjarico kurorte įvykusio Didžiojo septyneto sustikimo proga vietinė prancūzų kompanija pristatė pirmuosius pramoniniu mastu pradėtus gaminti vandeniliu varomus elektrinius dviračius. Tai turbūt pats švariausias transportas, bet tokio dviračio širdis – miniatiūrinis vandenilio kuro elementas – toks brangus, kad šie dviračiai net neparduodami, bet išsinuomoti, kad ir keleriems metams, – galima.

Orai. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau