Žinios. Į savo suolus rugsėjį sugrįš ne visi mokiniai – užsitęsę mokyklų remontai verčia savivaldybes ieškoti naujų patalpų

Pasitikti mokslo metų pradžią savuose suoluose šiemet, kaip jau tampa įprasta, galės ne visi moksleiviai. Tarp jų ir vienos geriausių šalies mokyklų – Vilniaus licėjaus mokiniai. Vėluojantys remontai – neretos savivaldybės galvos skausmas. Jos tikina ieškančios alternatyvų, kad moksleiviams užtikrintų sąlygas mokytis kitur, o Vilniaus savivaldybė svarsto ir apie atskirą pakaitinį pastatą, kur vyktų pamokos, kol remontuojamos mokyklos.

Lietuvos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrai šiandien susitinka Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose. Ketinama aptarti šalių bendradarbiavimą saugumo srityje, padėtį Rusijoje bei Ukrainoje, aplankyti šiuo metu NATO oro policijos misiją vykdančius Vengrijos karius.

Šiandien Jungtinės Karalystės opozicinių leiboristų lyderis Jeremis Korbinas kviečia kitas „kietajam“ Brexitui beispriešinančias politines jėgas pradėti konsultacijas planuojant nepasitikėjimą Boriso Johnsono vyriausybe ir galimybės formuoti kitą Jungtinės karalystės valdžią.

Po rekordiškai karšto savaitgalio Londone baigėsi tradcinis Notting Hillo karnavalas. Tai buvo turbūt karščiausias Notting Hillo festivalis per visą, daugiau kaip penkiasdešimties metų jo istoriją – savaitgalį oras Londone įkaito iki 32 ir net daugiau laipsnių. Tikriesiems šios šventės organizatoriams ir dalyviams, tai yra išeiviams iš Britų kolonijų Karibų jūroje ir porą šimtmečių Vakarų Londone gyvenantiems jų palikuonims, karštis – visai ne problema.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau