Sportas. Orai. Puikios žinios iš Japonijos dviračių treko taurės varžybų: čia Simona Krupeckaitė nuraškė du medalius

Sportas. Aklimatizacija, neįprastas laikas ir alinantis karštis Lietuvos krepšinio rinktinės nesustabdė – Dainiaus Adomaičio vadovaujama komanda Seule 86:57 nepaliko šansų šeimininkams, Pietų Korėjos krepšininkams.

Lietuvos baidarininkui Artūrui Sejai nepavyko pakartoti praėjusių metų sėkmės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vengrijoje. Praėjusių metų planetos vicečempionas vienviečių baidarių 200 metrų distancijos finale finišavo aštuntas.

Simona Krupeckaitė Japonijos dviračių treko taurės varžybose iškovojo 2 medalius. Pirmajame sprinto rungties etape lietuvė varžėsi mažajame finale ir užėmė trečią vietą. Šiandien surengtame antrajame varžybų etape S. Krupeckaitei sekėsi dar geriau. 36-erių sportininkė prasibrovė į finalą. Deja, jame turėjo pripažinti Honkongo dviratininkės Lee Wai Sze pranašumą, tad S. Krupeckaitei buvo įteiktas sidabro medalis.