Kultūros savaitė. Dainuojanti revoliucija: kokiomis nuotaikomis tuo metu gyveno muzikai ir kodėl būtent dainos vienija tautas tokiomis aplinkybėmis?

Prisimename aktorių Rimgaudą Karvelį.

Nacionalinis Kauno dramos teatras ruošiasi 100-ajam sezonui. Pirmosios premjeros režisierių Gintarą Varną bei teatro vadovą Egidijų Stanciką kalbina Kotryna Lingienė.

Iš Ganos kilusią amerikiečių avangardinio kino režisierę Akosua Adoma Owusu Salų kino stovykloje kalbina Vita Ličytė.

Lina Margaitytė ir Marius Krivičius fotografuoja senas miestelių parduotuves. Jų fasadai pasakoja ir apie gyvenimo mažame Lietuvos miestelyje pokyčius. Su autoriais bendrauja Adomas Zubė.

Filosofo Viktoro Bachmetjevo komentaras apie tris demokratijos banginius: politiką, žiniasklaidą ir visuomenę.

Pasaulio kultūros naujienų apžvalgoje: menininkus įkvepiantys protestai Honkonge, kylanti moterų autorių darbų vertė aukcionuose, ispanų operos žvaigždei Placido Domingo mesti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo.

Minime Baltijos kelio, o kartu ir Dainuojančios revoliucijos 30-metį. Kokiomis nuotaikomis tuo metu gyveno muzikų bendruomenė ir kodėl būtent dainos vienija tautas tokiomis išskirtinėmis aplinkybėmis? Mintimis dalijasi kompozitorė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.