„Labas rytas, Lietuva“ II d. Atnaujintuose Marijampolės parkuose – žydinčios gėlės, trykštantys fontanai ir eklektiškos muzikos vakarai

Antrąją laidos dalį pianino ir smuiko garsais pradedančios Eglė Kasteckaitė ir Birutė Bagdonienė pristato Marijampolės parkuose vyksiantį festivalį „Marijampolė Music Park“. Festivalio organizatorė tikina, kad klausytojų šiame mieste laukia muzikinė puota, o ko paklausyti ras įvairių skonių melomanai. Be to, pasak jos, muzika gamtoje skamba visiškai kitaip.

ZAYN ft. SIA – „Dusk till dawn“.

Toliau laidoje – bene aktualiausia šios savaitės tema: Baltijos kelio 30-metis. Žurnalistų darbas Baltijos kelio dieną buvo kupinas nuoširdžių emocijų ir greičio. Vienas iš žurnalistų, tos dienos „Panoramai“ kūrusių reportažą, prisimena, kad visi jo kalbinti žmonės buvo pasiilgę laisvės, o darbas tą dieną buvo itin įtemptas. Buvęs LRT TELEVIZIJOS žurnalistas Ričardas Sartatavičius prisimena, kad reportažas iš Baltijos kelio buvo vežamas 140 kilometrų per valandą greičiu ir studiją pasiekė likus vos 5 minutėms iki laidos pradžios.

Linas Adomaitis – „Vandenynai“.

Dua Lipa – „New rules“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau