Euromaxx. Skoninga tekstilė: britės Kate Jenkins kolekcijoje – nuo megztų riestainių iki nertų tartalečių

Šiandien meno, kultūros ir europietiško gyvenimo būdo laidoje „Euromaxx“:

Suomiai, remiantis naujausiomis apklausomis, – laimingiausia tauta pasaulyje, kuri mielai dalijasi savo laimės receptais. Neseniai pradėta kampanija „Išsinuomok suomį“, tad visi norintys gali pasisamdyti 1 iš 8 savanorių ir taip pat atrasti savo džiaugsmo šaltinį.

Kita žinia – jėgos aitvarų entuziastai šiemet pasaulio čempionatą rinkosi Vokietijai priklausančioje Ziulto saloje. Jauniausia varžybų dalyvė – trylikametė jėgos aitvarų asė, prancūzaitė Capucine Delannoy.

Toliau laidoje – pasiūlymas. Jeigu artimiausiu metu ketinate vykti į Londoną, būtinai užsukite į šiuo metų madingiausią Londono rajoną – Klerkenvelą. Būtent čia dabar buriasi architektai, dizaineriai ir kiti kūrybingos sielos žmonės.

O ar girdėjote apie angliškas lenktynes su sūriu? Nuo stataus šlaito pasileidę britai bando pagauti sekunde anksčiau paleistą sūrį. Iki šių dienų dar niekam nėra pavykę to padaryti. Nieko nuostabaus: riedantis sūris pasiekia net 110 kilometrų per valandą greitį.

Pietų Korėjoje gimusi, tačiau Berlyne gyvenanti Bin Lee-Zauner ne tik vadovauja restoranui, bet ir per vakarienes pastarajame dainuoja. Ši idėja jai gimė per draugo vestuves.

Pabaigai – apgaulingai tikroviška, labai skoninga tekstilė. Britų tekstilininkė Kate Jenkins pristatė naujausią savo kolekciją, kurioje – itin realistiškai atrodantys kepiniai.

Ved. Ugnė Galadauskaitė.