10–12

10–12

2019.08.20 10:05

10–12

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors šeimos atstovai šeimos versle neretai turi geresnes sąlygas, tyrimai rodo, kad ir dirba jie nuoširdžiau. Lietuvoje kuriantis vis daugiau smulkių ir vidutinių šeimos verslų, jų klausimai tampa vis aktualesni. O didieji, jau įsitvirtinę, suka galvas, kaip perduoti verslą iš kartos į kartą.

Su kokiais dar iššūkiais susiduria ir kur link juda šęimos verslai? Kalbėsimės su tyrėja, konsultante, Baltijos šalių šeimos verslo instituto įkūrėja ir VU verslo mokyklos docente Olga Štangej.

LRT kūrybinė komanda vyksta Baltijos keliu – nuo Talino per Rygą iki Vilniaus – ir pasakos apie tai, kuo šiandien gyvena estai, latviai ir lietuviai bei kaip prieš 30-metų atrodė Baltijos kelias kiekvienoje šių šalių. Tiesiogines transliacijas galima sekti LRT radijuje, televizijoje ir portale lrt.lt. Be to, specialios Baltijos kelio 30-mečiui skirtos laidos bus transliuojamos ne tik eteryje, bet ir ekranuose sostinės Katedros aikštėje, kur veikia LRT studija.

Ved. Živilė Kropaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.