„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Ministro pirmininko patarėja Unė Kaunaitė: Vyriausybė atveria duris moksleiviams

Pristatomas projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę 2019“. Apie šią jaunimo švietimo iniciatyvą pasakoja ministro pirmininko patarėja Unė Kaunaitė, teigianti, jog Vyriausybė atveria duris moksleiviams ir nori juos supažindinti su skirtingų ministerijų veikla. Anot pašnekovės, ministerijos yra sudariusios skirtingas programas, kurių metu moksleiviams iš visos Lietuvos bus demonstruojama įvairi, su ministerijų kuruojamomis sritimis susijusi, veikla. Projekte dalyvaujantys moksleiviai sakosi laukiantys diskusijų, o ypač – pokalbio apie mokslų metų trukmės keitimą.

Trumpas reportažas apie konditerį Andrių Zubernį. Šiaurės Airijoje gyvenantis lietuvis kasdien maisto gamybai skiria apie 10 valandų, o šios profesijos pasirinkimas buvo tarsi aiškus – mat jo mama virėja. Reportaže pristatoma ir 13 metų pildoma konditerio receptų užrašinė, kurioje – unikalūs ir paties A. Zubernio kurti receptai.

Muzikinis Ramūno Difarto ir styginių kvarteto pasirodymas.

Baltijos kelias ir radijas. Istorinį įvykį prisimenanti Latvijos radijo diktorė Sandra Glazupa pasakoja, jog tądien tvyrojo vienybė, o jos sūnus, kuriems dabar jau daugiau nei 30 metų, didžiuodamiesi prisimena Baltijos kelią. Tiesa, pašnekovė prisimena ir darbo dieną radijuje: „Buvo itin sunku, programa keitėsi nuolatos. Baltijos kelio dalyviams reikėjo sklebti, kur susidarė kamščiai ir kur važiuoti.“

LSD feat. Labrinth, Sia & Diplo – „No new friends“.

LRT kūrybinė komanda keliauja Baltijos keliu: iš Talino į Rygą. Pirmoji stsotelė – Keru miestelis, kuriame yra Estijos nepriklausomybę bei Baltijos kelią žymintys akmenys.

Spaudos apžvalga su Audra Avižiūte ir Ignu Krupavičiumi.

„Electric ladies“ – „Skyfall“.

Anne-Marie & James Arthur – „Rewrite the stars“.