Žinios. Seimui plenariniame posėdyje bus teikiama Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūra į Europos Komisijos narius

Šiandien Seimas neeilinėje sesijoje balsuos dėl naujų įgaliojimų Vyriausybei suteikimo. Mėnesio pradžioje premjeras pateikė prezidentui atnaujintos Vyriausybės sudėtį. Gitanas Nausėda neprieštaravo trijų ministrų skyrimui. Konservatoriai jau pareiškė nepalaikysiantys atnaujintos Vyriausybės, nes ji esą užtikrina ne stabilumą, o stagnaciją.

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien vyksta vizito į Estiją, kur susitiks su valstybės vadovais ir dalyvaus nepriklausomybės dienos minėjimo renginiuose. Taline Lietuvos vadovą priims prezidentė Kersti Kaljulaid, premjeras ir parlamento pirmininkas. Tai jau ketvritasis Lietuvos vizitas į užsienį.

Seimui plenariniame posėdyje bus teikiama Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūra į Europos Komisijos narius. Eurokomisarą skyrė Vyriausybė, pritarė Prezidentas, dabar dėl šios kandidatūros turės apsispręsti Seimas. Dabar Virginijus Sinkevičius yra laikinasis ekonomikos ir inovacijų ministras.

Vienomis pažangiausių ūkininkavimo sistemų garsėjantys Nyderlandai randa būdų, kaip padaryti maisto auginimą tvaresnį ir taupesnį, net jei tam tenka burtis į savotiškus kolūkius.

Orai.