Žinios. Minint Baltijos kelią – Katedros aikštėje kiekvieną vakarą vyks tiesioginės LRT radijo ir televizijos transliacijos

Prezidentas Gitanas Nausėda šią savaitę vyks vizito į Estiją, kur susitiks su valstybės vadovais ir dalyvaus nepriklausomybės dienos minėjimo renginiuose. Tai bus ketvirtasis šalies vadovo vizitas. Anksčiau jis lankėsi Lenkijoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Iki metų pabaigos yra suplanuoti dar septyni prezidento vizitai į užsienį.

Rengiantis Baltijos kelio 30-mečiui, nuo šiandien dalis LRT komandos dirbs Katedros aikštėje. Ten bus kuriama rekordinė radijo imtuvų instaliacija, kiekvieną vakarą vyks tiesioginės radijo ir televizijos transliacijos, bus pristatomas naujasis LRT sezonas. Penktadienį renginių savaitę baigs šventinis koncertas, didžiausios radijo imtuvų instaliacijos daina, o taip pat bus sutikta LRT komanda, šiuo metu dalyvaujanti ekspedicijoje Baltijos keliu.

Vengrijos pasienyje su Austrija šiandien bus minimas 30-metis nuo tada, kai pirmą kartą prasivėrė komunistinė geležinė uždanga, ir šimtai rytų Vokietijos gyventojų peržengė į kapitalistinį pasaulį.

Irano tanklaivis, kurį liepos pradžioje sulaikė britų specialiosios pajėgos, turėtų netrukus palikti Gibraltarą, Amerikai nepavykus jo vėl sulaikyti. Laivas sulaikytas dėl Europos Sąjungos sankcijų pažeidimo, įtarus, kad gabena naftą Sirijos režimui.

Orai. Sportas. Ved. Justė Tamošaitienė.