Žinios. Vis daugiau įsismarkavusių poilsiautojų atostogas baigia gydymo įstaigose

Ukrainoje, viename Odesos viešbutyje, naktį kilus gaisrui mažiausiai 8 žmonės žuvo, dar 10 buvo sužeisti. Ugnis įsiplieskė dviejų aukštų pastate. Gaisras iš viso apėmė maždaug tūkstančio kvadratinių metrų plotą. Apie pusantro šimto žmonių buvo evakuota. Gaisro priežastys tiriamos. Policija pradėjo tyrimą dėl galimų priešgaisrinės saugos reikalavimų pažeidimų.

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien priims Lietuvoje viešintį Indijos viceprezidentą Venkają Naidu. Pasak prezidentūros, tokio aukšto rango Indijos pareigūnas su oficialiu vizitu Lietuvoje lankosi pirmą kartą.

JAV Teisingumo departamentas išdavė orderį areštuoti prie Gibraltaro krantų nuo liepos pradžios esantį sulaikytą Irano tanklaivį. Orderyje teigiama, kad laivas gali pažeisti tarptautines sankcijas ir kelia grėsmę dėl pinigų plovimo.

Šiandien Honkonge jau 11-tą savaitgalį iš eilės planuojamos didelės demonstracijos. Honkongo jaunimas protestuoja prieš komunistinės Pekino valdžios planus griežčiau kontroliuoti šį nuo britų laikų gerokai daugiau žmogaus teisių turintį strategiškai svarbų regioną.

Vasaros malonumai ir pramogos gali smarkiai apkarsti. Vis daugiau įsismarkavusių poilsiautojų atostogas baigia gydymo įstaigose. Medikai tikina, kad kiekvieną vasarą traumos vis sunkesnės.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.