„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Pasilepinkite pietų miegu: 20 minučių „power napo“ daro milžinišką įtaką mūsų savijautai

II „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda pokalbiu apie pietų miegą, dar kitaip vadinamą „pokaituką“, „saldų miegelį“ ar tiesiog – „power nap“. Kodėl rekomenduojama miegoti ne daugiau nei 20 minučių? Ar tai būtina ar rekomenduojama? Apie tai ir dar daugiau pokalbis studijoje su gydytoja neurologe Dalia Matačiūniene.

Rubrikoje rytas su muzika – grupė „Biplan“.

Ar esate kada pagalvoję, kaip atrodo juvelyrų kasdienybė? Ar jų darbas jums atrodo paprastas? Mūsų kolegos apsilankė juvelyrės Rūtos Petronytės darbų studijoje. Kurioje – ne tik jos sukurtii papuošalai, bet ir įvairiausi aparatai, cheminės medžiagos bei įrankiai. Kviečiame čia užsukti ir jus.

Kino naujienos: Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino centrai kviečia pažinti kaimyninių šalių rinktinį kiną „Baltijos kino dienose“. Šiemet jau trečius metus organizuojama filmų programa žiūrovams rugpjūčio 21-23 d. siūlys pažinti įdomiausius Baltijos šalių kino filmus, kvies į susitikimus su kūrėjais.

Rikas kadaise mėgavosi televizijos serialų žvaigždės šlove, tačiau svaigalais nulaistyta jo karjera pamažu ima leistis. Priešingai nei Rikas, skaudžiai išgyvenantis nuopuolį, jo dubleris Klifas mėgaujasi gyvenimu ir nieko pernelyg neima į galvą. Netgi vis pasigirstančių gandų, kad neva nužudė paslaptingai pradingusią savo žmoną.

Ieškodamos nuotykių, keturios merginos keliauja nardyti po vandenyno gelmėse stūksantį majų miestą. Netikėtai griuvus statinio įėjimui, merginos ima naršyti povandeninius Urvus ir tunelius, ieškodamos kito išėjimo.

Spaudos apžvalga su Audra Avižiūte. Ved. Ugnė Galadauskaitė.