„Labas rytas, Lietuva“ II d. Kaip ir kiekvieną rugpjūtį, mūsų laukia meteorų lietus. Kuo ypatingas šis ir kaip jam pasiruošti?

Antroji LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda nuo tradicinio pokalbio jau įpusėjus rugpjūčiui. Juk šio mėnesio viduryje prasideda meteorų lietūs, smalsuosius išgenantys pasidairyti į naktinį dangų. Kuo ypatingas šis ir kaip jam pasiruošti? Kaip dažnai krentantys meteorai pasiekia Žemės paviršių? Atsakymų į šiuos klausimus laidos vedėja Ugnė Galadauskaitė ieško kartu su Astronomijos mėgėjų klubo vadovu Jonu Kaspariūnu.

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – „You Never Know“.

Toliau laidoje – apie aprangą ir istoriją. Nors nuotraukų esame matę visi, daug kas nustemba, kad išlikusi autentiška pokario partizanų uniforma – didelė retenybė. Lietuvos nacionalinis ir Vytauto Didžiojo karo muziejai turi vos kelis išlikusius eksponatus. Partizanais besidomintis dizaineris Giedrius Paulauskas nusprendė uniformą atkurti. Plačiau pasakoja jo studijoje apsilankę LRT TELEVIZIJOS žurnalistai.

Vance Joy – „Saturday Sun“.

Po nuskambėjusio kūrinio – nuo muzikos pernelyg neatitrūkstame. Studijoje su gyvu pasirodymu – Aistė Lasytė. Po jos dainos – pokalbis apie šį savaitgalį vyksiantį bardų festivalį „Purpurinis vakaras“ tiek su dainininke, tiek su renginio komunikacijos vadove Laisve Radzevičiene. Festivalis džiugins ne tik gyva muzika – čia vyks ir puikių lietuviškų filmų peržiūros, kurių labai laukia pati L. Radzevičienė. Abi pašnekovės vieningai džiaugiasi, kad „Purpurinio vakaro“ negali sugadinti net krituliai – lankytojai paprasčiausiai pradeda šokti lietuje!

„Golden Parazyth“ – „No Others“.

Po dar vienos dainos – įkvepiantis reportažas ketinantiems įkurti nuosavą verslą. Kelias į sėkmę – kupinas iššūkių. Ypač pačioje pradžioje fortūną žaibiškai keičia krizės, kurias tarsi ugniagesiui gesinti tenka „čia ir dabar“. Tai patyrė ir prieš 4 m. juvelyrikos prekės ženklą sukūręs vilnietis Artūras Solovejus. Jaunas vyras ir psichologė Lina Rimkutė dalinasi jauno verslo niuansais bei faktoriais, galinčiais nulemti jo sėkmę.

Pink – „Just Like Fire“.

Laidos pabaigoje – tradicinė trumpa spaudos apžvalga ir konkursas žiūrovams: šia proga prie U. Galadauskaitės prisijungia kolegės Gabrielė Kloniūnaitė ir Jovita Vitkauskė. Taip pat nuskamba dar keli kūriniai: Alano Walkerio, Sabrinos Carpenter ir Farruko darbas „On My Way“ bei Michaelio Buble daina „Love You Anymore“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau