Žinios. Įpusėjus rugpjūčiui – ne tik suaktyvėjusios širšės, bet ir agresyvios vapsvos

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien vyksta oficialaus vizito į Vokietiją. Planuojami susitikimai su šios šalies vadovas, tarp jų ir kanclere Angela Merkel. Bus aptariami svarbiausi gynybos, Europos Sąjungos darbotvarkės ir dvišalio bendradarbiavimo ekonomikos, finansinių paslaugų bei inovacijų srityse klausimai.

Šiandien Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas renkasi į neeilinį posėdį, kurio prašė komitete dirbantys opozicijos atstovai. Jie teigia, kad nerimą sukėlė seimo narės Irinos Rozovos dalyvavimas birželį Sakartvele vykusioje Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos sesijoje.

Jungtinių Valstijų rinkos kiek atsigavo po netikėto Baltųjų Rūmų pareiškimo, kad atsižvelgdama į artėjantį Kalėdinės prekybos sezoną šalies vyriausybė neįves žadėtų 10 proc. muitų daugeliui Kinijoje gaminamos populiarios elektronikos prekių. Formaliai visos šios prekės, o jų sąrašas gana margas, bus apmokestintos, bet po gruodžio 15 d.

Rugpjūtį iitin suaktyvėja širšės ir vapsvos, nes baigiantis vasarai prasideda jų veisimosi sezonas. Agresyvūs vabzdžiai, viliojami saldžių aromatų, neretai užpuola ir žmones. Alergiškiems jų įgėlimai iitin pavojingi, gali būti mirtini.

Orai. Sportas.