Žinios. Gaisro Graikijos Eubojos saloje sukelti dūmų debesys pasiekė Atėnus

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien vyksta oficialaus vizito į Vokietiją. Planuojami susitikimai su šios šalies vadovas, tarp jų ir kanclere Angela Merkel. Bus aptariami svarbiausi gynybos, Europos Sąjungos darbotvarkės ir dvišalio bendradarbiavimo ekonomikos, finansinių paslaugų bei inovacijų srityse klausimai.

Šiandien Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas renkasi į neeilinį posėdį, kurio prašė komitete dirbantys opozicijos atstovai. Jie teigia, kad nerimą sukėlė seimo narės Irinos Rozovos dalyvavimas birželį Sakartvele vykusioje Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos sesijoje.

Jungtinių Valstijų rinkos kiek atsigavo po netikėto Baltųjų Rūmų pareiškimo, kad atsižvelgdama į artėjantį Kalėdinės prekybos sezoną šalies vyriausybė neįves žadėtų 10 proc. muitų daugeliui Kinijoje gaminamos populiarios elektronikos prekių. Formaliai visos šios prekės, o jų sąrašas gana margas, bus apmokestintos, bet po gruodžio 15 d.

Rytoj sukanka lygiai 50 metų, kai Jungtinėse Valstijose, netoli Vudstoko, įvyko pirmasis masinis tuometės pasipriešinimo kultūros muzikos ir menų festivalis. Nors jo organizatoriai beveik bankrutavo, festivaliui skirtas filmas ir trijų dalių albumas padengė visus nuostolius. Beje, jauna pora, pavaizduota albumo viršelyje, tebegyvena netoli 1969-ųjų Vudstoko lauko.

Graikijos Eubojos saloje kilo didžiulis laukinis gaisras. Dėl jo evakuotas netoliese esantis vienuolynas, o pasklidę dūmų debesys pasiekė sostinę Atėnus. Liepsnas malšina gaUsios ugniagesių pajėgos, pasitelktii sraigtasparniai, tačiau viską sunkina stiprus vėjas.

Orai. Sportas.