Sportas. Orai. Rusijoje įsisuko dopingo giltinė: šįkart įtarimai pareikšti tituluotiems sunkiaatlečiams

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkėms nepavyko trečią kartą iš eilės patekti į pagrindines UEFA Čempionių lygos varžybas. Alytuje vykusio atrankos turnyro lemiamose rungtynėse šiaulietės nors ir pirmavo, bet sužaidė lygiosiomis su Albanijos čempione „Vlaznijos“ komanda. Būtent albanės po iškovoto taško tapo 4 komandų turnyro nugalėtojomis. Lietuvos čempionės užėmė 3 vietą.

Tuo metu Lietuvos 16-mečių vaikinų krepšinio rinktinė Italijos Udinės mieste šiuo metu žaidžia Europos čempionato aštuntfinalio rungtynes su Graikijos bendraamžiais.

Naudingi pralaimėjimai. Taip būtų galima apibūdinti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nesėkmes kontrolinėse rungtynėse su vienais artėjančio pasaulio čempionato favoritų – Serbijos krepšininkais. Vakar Kaune pralaimėta po rezultatyvios ir permainingos kovos.

Lietuvos penkiakovininkų parvežtus Europos čempionato medalius praėjusią naktį buvo galima pamatyti Vilniaus oro uoste. Metus dėl kojos traumos praleidusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė į didįjį sportą grįžo puikiai – į Lietuvą parvežė dar vieną auksinį apdovanojimą.

Dopingo bumerangas ir toliau „šienauja“ Rusijos sportininkus. Įtarimai dėl praeityje vartotų draudžiamų preparatų pareikšti 5 tituluotiems sunkiaatlečiams. O tokių bylų dar gali būti daugiau nei 100.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau