Vasaros popietė. Audrius Bružas: bandau išsivalyti nuo dulkių ir formuoti įpročius savyje, o ne kaskart galvoti, kaip pasakyti kiekvieną žodį

Ar kada nors teko susimąstyti, kaip per skirtingas šalis, bendraujant su savo atžala, galima pažinti jį ir besiformuojančias jo vertybes? Į šį klausimą atsitiktinai atsakymą randa Audrius Bružas – aktorius, režisierius, laidų vedėjas. Kalbamės apie aktoriaus ir režisieriaus duoną, sukurtus personažus, jų gausą ir šalia viso to sugebėjimą išlikti tėvu bei aktyviu keliautoju. Kaip viską spėti?

„Mylėti“, – sako pašnekovas, kuris pasakoja apie savo keliones: atrastą Madagaskarą, Meksiką ir dar daug kitų skirtingų pasaulio kampelių.

Persiritus į antrą valandos dalį, kalbamės apie kino juostos „Čia buvo Saša“ filmo užkulisius, komunikaciją. Pavyzdžiui, apie tai, kai vieno iš pastatų Vilniuje sieną papuošė įspūdingas gatvės meno piešinys. Kartu apžvelgiame Lietuvoje vyraujantį foną narpliojant vaikų įvaikinimo temas. Ir kaip gi be „Baltijos kelio“ ir LRT iniciatyvų: dar prieš savo pristatymą spėjusios išgarsėti radijo instaliacijos ir dar begalės kitų potyrių. Šios eklektiškos „Vasaros popietės“ dalys apsijungia bendrumu, bendruomeniškumu ir, žinoma, meile.

Laidos vedėjai: Ugnė Galadauskaitė ir Tomas Lukaševičius.