„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Filmo „Čia buvo Saša“ pagrindinis aktorius Markas: sunkiausia buvo pavaizduoti liūdesį

Filmo „Čia buvo Saša“ premjeros proga „Labas rytas, Lietuva“ studijoje svečiuojasi filmo režisierius Ernestas Jankauskas ir pagrindinius vaidmenis atliekantys Markas Eimontas bei Gabija Siurbytė. Kadangi ši kino juosta – ne tik ilgai lauktas atgijančio lietuviško kino kūrinys, bet ir opią mūsų visuomenės problemą išryškinančią temą gvildenantis pasakojimas, su svečiais aptarėme ne tik filmo sukūrimo užkulisius, bet ir jame gvildenamą naratyvą.

„Stop kadro“ rubrikoje – pasakojimas apie Šri Lankoje rengiamą dramblių paradą. Net dešimt naktų trunkanti eisena keliauja nuo vienos šventyklos iki kitos, o minias smalsuolių ir būrius turistų sutraukiantis renginys šiemet kaip niekad akylai saugomas sustiprintų tvarką užtikrinti turinčių pajėgų.

Iš karto po šio tradicine forma pateikto reportažo sugrįšime į Kristinos keramikos studiją, o po šios trumpos viešnagės – tiesiai į „Rytą su muzika“. Čia mūsų lauks gitaros virtuozas Luca Stricagnoli, vienu metu galintis suvaldyti net penkis šiuos instumentus!