Sportas. Orai. Šįvakar Kaune Lietuvos rinktinė serbus nugalėti ryžosi be Eimanto Bendžiaus ir Žygimanto Janavičiaus

Kaune baigiasi antroji Lietuvos krepšinio rinktinės dvikova su Serbijos komanda. Mūsų ekipos trenerių štabas nusprendė joje neregistruoti ir Belgrade nežaidusių Eimanto Bendžiaus ir Žygimanto Janavičiaus, o serbai atvyko be šeštadienį susižeidusio Milošo Teodosičiaus. Pranešama, kad pėdos trauma yra rimtesnė nei atrodė iš pradžių, mat gynėjas negalės žaisti ir pasaulio čempionate.

Šiomis rungtynėmis, kuriose pagerbdami prieš 80 metų antrą kartą iš eilės Europos čempione tapusią Lietuvos rinktinę, mūsų šalies krepšininkai vilki retro stiliaus aprangą, Dainiaus Adomaičio vadovaujama nacionalinė komanda atsisveikina su savo sirgaliais - likusius 5-kis kontrolinius susitikimus ji žais svečių arenose. Rugpjūčio 16-17 dienomis Suomijoje varžysis su šeimininkų ir Rusijos rinktinėmis, o rugpjūčio 24-27 dienomis Seule - su Pietų Korėjos, Angolos ir Čekijos komandomis. Pasaulio čempionatą Lietuvos krepšininkai pradės rugsėjo pirmąją akistata su Senegalo krepšininkais.

Dvejus metus vieną iš Rygos futbolo klubų treniruojantis Valdas Dambrauskas džiaugiasi galimYbe dirbti lygoje, kurioje konkurencija labai didelė. Tikslus tapti Latvijos čempionėmis sau kelia net keturios komandos. Ketvirtą sezoną aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujanti Rygos RFS ekipa pernai vadovaujama lietuvio pasipuošė bronzos medaliais, o šiemet neslepia ambicijų kilti dar aukščiau.

Ignalinoje surengtas 4-tasis dviračių maratonų taurės etapas iš 5. Nuo pat pirmojo varžybų sezono ši lenktynių trasa yra bene pati sunkiausia iš visų, tad daugelis varžybų dalyvių čia važiuoja vien tam, kad įveiktų patys save – džiaugsmas pasiekus finišą atperka visą nuovargį.

Orų apžvalga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau