Žinios. Nuo šiandien bilietus į 2020-ųjų Tokijo olimpines žaidynes jau gali įsigyti ir Lietuvos sirgaliai

Automobilių kelių direkcija praneša, kad Lietuvos keliuose per dešimtmetį, vadiinamųjų „juodųjų dėmių“ sumažėjo dešimt kartų. Juodąja dėme vadinamas specialiu kelio ženklu žymimas maždaug 500 metrų kelio ruožas, kuriame dėl pačių įvairiausių priežasčių dažniau nei kitose kelio atkarpose fiksuojami eismo įvykiai, kuriuose žūsta arba būna sužeisti žmonės.

Mokesčių inspekcija primena, kad pajamas deklaravę, bet gyventojų pajamų mokesčio laiku nesumokėję asmenys dar gali tai padaryti per šią savaitę. VMI duomenimis, pajamas už praeitus metus deklaravo, tačiau mokesčio dar nesumokėjo per 50 tūkst. gyventojų, o tai sudaro beveik 7 milijonus eurų.

Italijos Senato frakcijų lyderiai šiandien turėtų susitikti ir nuspręsti, kada rengti balsavimą dėl nepasitikėjimo vyriausybe, kurio reikalauja vidaus reikalų ministras ir nacionalistinės „Šiaurės Lygos“ lyderis Matteo Salvinis. Jis siekia išstumti iš valdžios savo koalicijos partnerius – Luigi Di Maio populistinį „Penkių žvaigždžių judėjimą“ ir su juo susijusį ministrą pirmininką Džiuzepę Kontį.

Nuo šiandien įsigyti bilietus į 2020-ųjų Tokijo olimpines žaidynes jau gali ir Lietuvos sirgaliai. Svarbiausias pasaulio sporto renginys vyks kitų metų liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis. Japonijos sostinėje vyksiančiose olimpinėse žaidynėse varžysis 33 sporto šakų atstovai, kurie išsidalys 339 medalių komplektus.

Sportas. Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau