Žinios. VMI primena: pajamas deklaravę, bet gyventojų pajamų mokesčio nesumokėję asmenys dar gali tai padaryti šią savaitę

LRT

2019.08.12 06:37

Mokesčių inspekcija primena, kad pajamas deklaravę, bet gyventojų pajamų mokesčio laiku nesumokėję asmenys dar gali tai padaryti per šią savaitę. VMI duomenimis, pajamas už praeitus metus deklaravo, tačiau mokesčio dar nesumokėjo per 50 tūkst. gyventojų, o tai sudaro beveik 7 milijonus eurų.

Praėjo mėnuo, kai šalies vadovu tapo Gitanas Nausėda. Aapklausos rodo, kad Nausėda – didžiausią visuomenės pasitikėjimą keliantis politikas, reitingais lenkiantis kadenciją baigusią šalies vadovę Dalią Grybauskaitę, premjerą Saulių Skvernelį bei jam paramą per rinkimus išreiškusį prezidentą Valdą Adamkų.

Buvę Kurilų salų gyventojai lankė ten palaidotų artimųjų kapus. Rusija leido į ginčytinas salas atskristi ir kapus aptvarkyti kelioms dešimtims vyresnio amžiaus japonų, dauguma iš jų prieš II-ąjį pasaulinį karą ten gimė ir augo.

Pustrečio milijono musulmonų piligrimų Saudo Arabijoje akmenimis simboliškai užmėtė velnią. Tai – paskutinis svarbus kasmetės chadžo piligriminės kelionės ritualas. Didžiulėje kaitroje baltai – nekaltybės spalva – apsirengę piligrimai traukė į „Minos“ slėnį šalia šventojo miesto Mekos.

Orai. Ved. Ignas Andriuškevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau