Sportas. Orai. Kol Lietuvos penkiakovininkai skina laurus, krepšinio rinktinė laimėjimus dovanoja priešininkams

Pajėgiausias Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis iškovojo 8-ąją vietą Bate (D. Britanija) vykstančiame Europos čempionate ir taip iškovojo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes. Kelialapį į žaidynes po pergalės pasaulio taurės varžybose jau turi ir Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškose rungtynėse su Serbija paskutinėmis minutėmis nusileido priešininkams. Rinktinės treneris Dainius Adomaitis įsitikinęs: „Komanda daro per daug klaidų.“

Dvi dienas vykusiame Rokiškio ralyje nugalėjo Vaidotas Žala su šturmanu Andriumi Malnieku. Duetas laimėjo 14 greičio ruožų iš 16.