Sportas. Orai. Džiugina ne tik plaukikai, bet ir lengvaatletės: Europos komandų čempionate – puikus lietuvių pasirodymas

Sportas. Antrasis pasaulio plaukimo taurės etapas Kinijoje pasibaigė lietuvių triumfu – net 2 rekordus pagerinęs Danas Rapšys laimėjo dar vieną aukso medalį, o Andrius Šidlauskas pasipuošė bronza.

Rezultatais nudžiugino ir lengvaatletės. Dovilė Dzindzaletaitė-Kilty Europos komandų čempionato I lygos varžybose Norvegijoje trišuolio rungtyje nušoko 14 m ir 28 cm ir užėmė pirmąją vietą. O štai 400 m bėgimo rungtyje Modesta Morauskaitė finišavo per kiek daugiau nei 52 sek. ir iškovojo sidabro medalį.

Europos plento dviračių čempionate Nyderlanduose moterų 115 km grupinėse lenktynėse Rasa Leleivytė užimė dešimtąją vietą, o Katažina Sosna distancijos nebaigė. Čempione tapo olandė Amy Pieters.

Šį vakarą vyksiančiose kontrolinėse rungtynėse su Serbijos rinktine Lietuvos komandos strategas Dainius Adomaitis registruos 13 krepšininkų. Trenerių štabo sprendimu Belgrade ant „Štark“ arenos parketo neišbėgs Jonas Mačiulis ir Renaldas Seibutis. Jie stebės susitikimą nuo atsarginių žaidėjų suolelio.