„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Jau metus gyvuojantis projektas „Nebegėda“ pakeitė lietuvių požiūrį ne tik į jų pačių seksualumą

Antroji LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalis pradedama nuo pokalbio apie pirmąjį gimtadienį ką tik atšventusį projektą „Nebegėda“. Pastarojo projektų vadovė Aurelija Krikščiūnaitė sako, kad gimtadienio šventė buvo pasisekusi – ji sutraukė tiek nemažai rėmėjų, tiek dalyvių. Projekto steigėja Beata Tiškevič priduria, kad labai gera yra matyti, kaip tavo idėja gyvena. O štai „Nebegėda“ bendraautorė Kotryna Bass primena, kad šis projektas – pirmasis portalas Lietuvoje apie kūną, seksą ir santykius, dabar jau turintis kassavaitinę tinklalaidę, kanalą platformoje „YouTube“, internetinę parduotuvę, „Instagram“ paskyrą su 50 tūkst. sekėjų ir krūvą publikacijų.

Toliau laidoje – rytinis pasivaikščiojimas sostinėje. Šį rytą po Vilnių vaikštinėjanti LRT TELEVIZIJOS reporterė Audra Avižiūtė pakalbins gidę ir muzikologę Ingą Bagaliūnienę – būtent ji tiesioginio prisijungimo metu supažindins laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovus su ypatingomis muzikinėmis sostinės istorijomis.

Po pasivaikščiojimo – dar vienas gimtadienis! Šį rytą į laidos studiją dailininką Stasį Eidrigevičių pakvietėme neatsitiktinai – 75-asis jubiliejus yra puiki proga kartu su menininku prisiminti ilgą ir turtingą jo kūrybinį kelią. Paklausėme jo ir apie mažiau žinomas dailininko kūrybinės biografijos detales bei tai, kodėl kai kurie didieji kūrėjai tikrojo pripažinimo sulaukia tik jau palikę šį pasaulį.