Ryto allegro. J. S. Bacho „Pasija pagal Matą“ Šv. Kazimiero bažnyčioje Vilniuje

Ryto allegro

2019.08.09 08:08

Ryto allegro. J. S. Bacho „Pasija pagal Matą“ Šv. Kazimiero bažnyčioje Vilniuje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Fotografų kūrybinio vystymo plenero Kuršių nerijoje paroda „Uždaros teritorijos: Φ langas“ atidaryta Vilniuje, baro „Peronas“ lauko terasoje. Indrės Kaminckaitės reportažas.

VDA Lauko ekspo veikia „Baimės laboratorija“, – keramikė Solveiga Gutautė pirmojoje personalinėje parodoje per meną kelia klausimus apie mūsų baimes.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Sovietmečio kino klubai: kaip jie veikė ir kiek mėgėjų sukurtuose filmuose buvo buitiškumo, propagandos ir kūrybos? Ingos Janiulytės pasakojimas.

Apie išskirtinį šeštadienio koncertą Šv. Kazimiero bažnyčioje Vilniuje, kuriame bus atliekama J.S. Bacho „Pasija pagal Matą“ pasakos Kristupo festivalio Sakralinės muzikos valandų meno vadovė profesorė Renata Marcinkutė Lesieur ir dirigentas iš Norvegijos Abram Bezuijen.

„Klasikos enciklopedija“ – apie istorinę Prezidentūrą.

Ved. Alma Valantinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.