„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Žvejojanti aktorė Nijolė Narmontaitė: didžiausia man užkibusi menkė svėrė 23 kilogramus

Studijoje vieši žvejyba užsiimanti aktorė – Nijolė Narmontaitė. Pašnekovė prisimena, kad jau nuo mažų dienų žvejodavusi drauge su tėčiu, kuris ir supažindino aktorę su žvejybos malonumu. N. Narmontaitė užtikrina, kad jos mašinoje visuomet yra žvejybos reikmenys: ir meškerės, ir kabliukai, net ir sliekai! Aktorė gali pasigirti žvejojusi pačiose įvairiausiose pasaulio vietose – Zelandijoje, Fidžyje, o mėgstamiausia vieta žvejoti įvardina Norvegiją.

Trumpas reportažas apie Lietuvoje populiarėjančią bičių terapiją, kurios metu žmonės guli ant specialių gultų virš avilių. Terapiją išbando žmonės, kenčiantys nuo nugaros skausmų, kvėpavimo ar kraujotakos sutrikimų.

Kino naujienos: kas ateinančią savaitę džiugins žiūrovus? Netikėtumų kupina „Žaislų istorija 4“ juosta, vestuvinio jaudulio perpildyta lietuviška komedija „Vestuvės“ ir nacionalinė lietuviška drama „Čia buvo Saša“.

Naujasis grupės „Kitava“ klipas. Grupės nariai Rasa ir Kęstutis Stoškai, pristatydami naująją dainą „Reikia mums“, džiaugiasi dainoje galėję užfiksuoti bepasibaigiančią vasarą ir pasidalyti ja su klausytojais.

Keramikos ir muzikos sintezė. Dailės mokytojos Laimos Kiškienės noras mokyti savaip išaugo ne tik į sodybos įkūrimą, bet ir į tarptautinį projektą. Ramygaloje vyko keramikų iš Lietuvos ir Latvijos susibūrimas, kuriame muzikos garsais buvo bandomas prakalbinti molis.

Biplan“ – „Iš taško A“.

Smetoninės Užulėnyje. Studijoje viešintys Ukmergės rajono meras ir Ukmergės kraštotyros muziejaus direktorė Vaidutė Sakolnikienė pasakoja apie minėsiamas 145-ąsias prezidento Antano Smetonos gimimo metines, taip pat ir 100-ąsias Lietuvos prezidento institucijos metines. Pašnekovai informuoja, jog rytoj bus atidengtas paminklas, skirtas prezidentui A. Smetonai. „Tai bus teatralizuota ir labai jauki šventė“, – patikina V. Sakolnikienė.

Ava Max – „So am I“.

LSD feat. Labrinth, Sia & Diplo – „No new friends“.

„The Chainsmokers“ feat. „5 seconds of summer“ – „Who do you love“.