Žinios. Savo svetingumu žmonėms su negalia liūdnai pagarsėję Žiežmariai šiandien sulauks socialinės apsaugos ir darbo viceministrės vizito

Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė šiandien lankysis Žiežmariuose, kur su vietos valdžia ir bendruomene tarsis, kaip sumažinti įtampą, atsiradusią dėl gyventojų pasipriešinimo mieste statyti namus protinę negalią turintiems žmonėms. Šis ir kitas panašus atvejis Biržuose, kur vietos bendruomenė blokavo planus pastatyti namus aštuoniems be tėvų globos likusiems mažamečiams, šiomis dienomis sulaukė didelio visuomenės dėmesio ir pasipiktinimo.

Teismas atmetė 2 mln. eurų vertės Klaipėdos jūrų uosto ieškinį prieš buvusį uosto vadovą, Liberalų sąjūdžio lyderį Eugenijų Gentvilą. Vilniaus apygardos teismas taip pat nusprendė, kad uosto direkcija turi kompensuoti E. Gentvilo patiirtas bylinėjimosi išlaidas. Kompensacija sudaro 18 tūkst. eurų. Ieškinį inicijavo iki šių metų kovo uosto vadovu buvęs Arvydas Vaitkus dėl esą, vadovaujant E. Gentvilui, netinkamai vykdytų rangos sutarčių ir tokiu būdu įmonei padarytos žalos. E. Gentvilas ieškinį pavadino avantiūra.

Daugiau nei 9 tūkst. asmenų Lietuvoje yra išreiškę norą neįleisti jų į lošimų namus. Šiuo metu žmonės, norintys gydytis priklausomybę nuo azartinių žaidimų, susiduria su problema – negauna jokių ligos išmokų.

Orai.

Sportas. Marijampolės „Sūduva“ pradeda UEFA Europos lygos atrankos trečiąjį ratą – Tel Avive žais su „Maccabi“. Olandijoje prasidėjo dviračių plento Europos čempionatas. Monrealio „Masters“ teniso turnyre kovas pradėjo favoritai.