„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Paramos koncertas sergantiems vėžiu: pacientai patys pasako tai, ko jiems labiausiai reikia

II-oji „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda pokalbiu su prof. dr. Sonata Jarmalaite, laikinąja Nacionalinio vėžio instituto direktore ir operos soliste Gražina Skinderyte-Kurnickiene. Rengiamas paramos koncertas, kurio metu siekiama surinkti lėšų vėžiu sergantiems pacientams.

Įdomybės: Niujorke surengtas kačių madų šou. Juo siekiama atkreipti dėmesį į gyvūnų gelbėjimą ir globą. Šių metų tema – šis mažas pasaulis. Renginyje dalyvavo katės iš Airijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės. Aprangas prie keturkojų derino ir jų šeimininkai.

Ekskursija: klasikinis, senasis, kultūrinis, žydiškas... Vilnius gali būti visoks. Šiandien kviečiame į dar vieną ekskursiją po sostinės senamiestį. Tik šįkart seksime protestantų pėdomis. Ar Vilnius dar gali jus nustebinti? Pasižiūrėkime.

Pokalbis su Tautvydu Pipiru, Lietuvos inovacijų centro projektų vadovu, kuris plačiau pristato kompiuterinių žaidimų industriją Lietuvoje.

Apsisprendusiems mažinti plastikinių maišelių naudojimą ir vietoje jų rinktis aplinką tausojančius daugkartinius, siūlome keletą įvairių dydžių daugkartinių maišelių pasisiūti savo rankomis. Kaip tai padaryti išvysite reportaže.

Spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite. Ved. Ugnė Galadauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau