Sportas. Orai. Titulą apgynusios jachtos „Cool Water“ kapitonas: sunkiausia, kad kitais metais vėl reikės įrodinėti

Įspūdingą sportinę formą demonstruoja plaukikas Danas Rapšys. Inos Paipelienės auklėtinis per 3 dienas Japonijoje pagerino 2 pasaulio taurės rekordus ir iškovojo 2 aukso medalius.

Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų krepšinio rinktinė Graikijoje besibaigiančio Europos jaunių čempionato rungtynėse dėl 7 vietos 88:70 laimėjo prieš bendraamžius iš Didžiosios Britanijos. Nugalėtojus į pergalę vėl vedė dvigubu dubliu pasižymėjęs Ąžuolas Tubelis.

Nidoje baigėsi tradicinė Kuršių marių regata. Nugalėtojų titulą trečius metus iš eilės joje apgynė jachtos „Cool Water“ įgula, kurios kapitonas Raimondas Šiugždinis. Ji iškovojo Didžiąją regatos taurę ir tapo absoliučiai greičiausia regatos jachta.

Rumunijoje baigėsi penkias dienas vykęs sunkiausias pasaulyje „enduro“ motociklų ralis „Romaniacs“. Visi 3 jame lenktyniavę lietuviai pasiekė finišą.