Žinios. Po klaipėdiečių skundų „Nuaro“ darbu – dar viena beglobiais gyvūnais besirūpinsianti įstaiga uostamiestyje

Po šaudynių Teksaso valstijos El Paso mieste ir Ohajuje demokratai kaltina prezidentą Donaldą Trumpą kurstant nesantaiką.

Sausio 13-osios byloje pateikti 58 apeliaciniai skundai.

Skirstant bylas teismų teisėjams išlieka korupcijos grėsmė. Tai nustatė Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Taršius automobilius apmokestinti žadanti valdžia žemės ūkio technikos turėtojus ramina, kad jiems tokio mokesčio nebus. Aplinkos ministro teigimu, traktoriai naudojami ne pramogai, o darbui, be to, žemės ūkio sektoriui ir taip sunku.

Vidaus vandenų kelių direkcija planuoja neeilinį projektą – modernizuoti daugiau nei 200 km vidaus vandens kelio atkarpą Nemunu nuo Kauno iki Jurbarko.

Klaipėdoje beglobiais, sužeistais ar nugaišusiais gyvūnais rūpinsis 2 įstaigos. Savivaldybė, po gyventojų skundų įmonės „Nuaras“ darbu, miestą padalijo perpus, todėl nuo šiol gyvūnais rūpinsis ir įstaiga „Būk mano draugas“.

Skraidlentę sukūręs prancūzas Franky Zapata, kuriam praėjusią savaitę nepavyko ja perskristi Lamanšo sąsiaurio, sekmadienį antruoju bandymu iš Prancūzijos šiaurinės pakrantės nuskriejo į Pietų Angliją.

Sportas. Įspūdingą sportinę formą demonstruoja plaukikas Danas Rapšys. Inos Paipelienės auklėtinis per 3 dienas Japonijoje pagerino 2 pasaulio taurės rekordus ir iškovojo 2 aukso medalius. Kontrolinėse rungtynėse su Suomijos rinktine krepšinio sirgaliai jau pamatys ir vieną iš NBA rungtyniaujančių lietuvių. Klaipėdoje ant arenos parketo šį vakarą išbėgs Domantas Sabonis, kuris nevyko į Ispaniją ir praleido pirmąją Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės dvikovą. Nidoje baigėsi tradicinė Kuršių marių regata. Nugalėtojų titulą trečius metus iš eilės joje apgynė jachtos „Cool Water“ įgula, kurios kapitonas Raimondas Šiugždinis. Ji iškovojo Didžiąją regatos taurę ir tapo absoliučiai greičiausia regatos jachta. Rumunijoje baigėsi penkias dienas vykęs sunkiausias pasaulyje „enduro“ motociklų ralis „Romaniacs“. Visi 3 jame lenktyniavę lietuviai pasiekė finišą.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau