„Labas rytas, Lietuva“ I d. Stilistė Milda Metlovaitė apie išskirtinį stilių: aprangos taisyklės galioja visada

Šio ryto „Labas rytas, Lietuva“ svečias – dažnai LRT laidose apsilankantis politologas Linas Kojala. Tačiau šį šeštadienio rytą kalbinsime jį ne apie konkrečias politikos temas ir ne apie nūdienos valdžios aktualijas – šį kartą Linas mums papasakos apie save ir savo požiūrį į kultūrą, sportą, netgi... stilių. Ir čia jam padės kita mūsų viešnia, stilistė Milda Metlovaitė. Pasak jos, labiausiai išskirtinė apranga taip pat gali būti vadinama uniforma ir visiškai atitikti jos funkciją.

Taip pat šios laidos metu iš jaukios „Labas rytas, Lietuva“ studijos persikelsime į Vilniaus senamiestį, kur kartu su LRT TELEVIZIJOS reportere Gabriele Kloniūnaite sudalyvausime šeštadieniškoje ekskursijoje po unikaliausius sostinės kiemelius.

Vėliau – reportažas iš Panevėžio rajono, kur edukacinės ekskursijos metu dabar galima iš arti susipažinti su autentiška Viduramžių Lietuvos virtuve. Ekskursijos organizatorių teigimu, čia tikrąja to žodžio prasme atgija viduramžių valgymo kultūra. Tuo pabandė įsitikinti ir laidos „Labas rytas, Lietuva“ komanda.

„Rytas su muzika“ rubrikoje Iglė Bernotaitė parodys, kad savo muzika gali priversti pašokti iš lovos net tuos, kurie šį šeštadienio rytą joje planavo praleisti jau iš anksto.

O iš karto po to studijoje sulauksime komentatoriaus ir sporto apžvalginino Nerijaus Kesmino, kuris papasakos kai ką mažiau netikėta tema. Pragiedruliai jau seniai apniukusioje Lietuvos futbolo padangėje, pasirodo, gali būti matomi. Tik į ką derėtų kreipti žvilgsnį visiems, regis jau seniai nusiminusiems, mūsų šalies futbolo aistruoliams? Tą Nerijus ir pabandys parodyti šioje „Labas rytas, Lietuva“ laidoje.

Vedėja: Ugnė Galadauskaitė.