Žinios. Naujienos dėl VILIBOR: generalinė prokuratūra viešojo intereso negins

Su finansų ministru susitikęs prezidentas Gitanas Nausėda aptarė kitų metų valstybės biudžeto formavimą, taip pat esminės problemas. Prezidento patarėjas aiškino, kad pagrindinė problema siekiant gerovės valstybės – menkas šalies biudžetas, palyginus su mūsų ekonomika.

Generalinė prokuratūra negins viešojo intereso dėl galimų pažeidimų, susijusių su tarpbankinių palūkanų indeksu VILIBOR 2008–2009 m., dėl kurio gyventojams buvo išaugusios būsto paskolų litais palūkanos.

Grupė Seimo narių įteikė Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui teikimą inicijuoti apkaltos procesą galimai šiurkščiai Konstituciją pažeidusiems ir priesaiką sulaužiusiems teisėjams: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjui Egidijui Laužikui, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjams Konstantinui Gurinui, Viktorui Kažiui ir Valdimarui Bavėjanui.

Mokyklinio amžiaus vaikus auginančios nepasiturinčios šeimos jau gali teikti prašymus dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Prokurorams pateikti 4 skundai dėl Vilniuje nuimtos Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai skirtos atminimo lentos.

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija skelbia stabdančios įsipareigojimus, numatytus Šaltojo karo pabaigoje sudarytoje Vidutinio nuotolio branduolinių pajėgų sutartyje.

Donaldas Trumpas skelbia, kad nuo rugsėjo Kinijos prekėms įves naujus 10 proc. muitų tarifus.

Naujasis Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas patyrė pirmąją politinę nesėkmę.

Europos mokslininkai skelbia, kad paskutinė liepa gali tapti karščiausiu mėnesiu istorijoje.

Orai.