„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. LRT RADIJAS keliauja po mažąsias Lietuvos kultūros sostines: siekiame skatinti žmonių vieningumą ir mažinti atskirtį

LRT RADIJAS keliauja po Lietuvos kultūros sostines: žmonės noriai prisijungia ir dalijasi vietos kultūra bei paveldu. Pokalbis studijoje su LRT žurnalistu Edvardu Kubiliumi ir LRT generaline direktore Monika Garbačiauskaite-Budriene.

JAV kūrėja originaliu būdu įamžino aštriausias Donaldo Trumpo citatas. D. Weymar sugalvojo jas išssiuvinėti. Moteris siekia atkreipti dėmesį į prezidento netaktiškumą. Kūrėja sako, kad prezidento citatos jai kelia siaubą.

Brainstorm – „Little Raindrops“.

Viena garsiausių Europos indie folk grupių „Lola Marsh“ iš Izraelio šiandien kviečia į pasirodymą menų fabrike „Loftas“. Apie tai, kas laukia atėjusiųjų į koncertą po atviru dangumi – atlikėja Yael Cohen, „Lofto“ muzikos projektų vadovės Goda Pereckaitė ir Aušra Kareniauskaitė.

„Jaukūs namai“ šiandien žengia į erdvę, kuri namuose yra arčiausiai gamtos, bet neretai paverčiama nenaudojamų daiktų sandėliuku. Balkonai – ko patartina laikytis norint juose jaustis patogiai ir džiugiai? Ir kaip atrodo vienas dailiausių sostinės balkonų? Šis titulas teko medicinos mokslų daktarės Ritos Krikštopaitytės namų Vilniuje balkonui.

Metas truputėlį pabėgti į gamtą. Tiksliau, pasižvalgyti po augalus, kuriuos piešia botanikos iliustratorius Dovydas Bou. Su juo Vilniaus universtiteto Botanikos sode, Kairėnuose, kur neseniai buvo eksponuojama ir jo piešinių paroda, apsilankė laidos žurnalistai.

KT Tunstall – „Suddenly I See“.

Blanche – „City Lights“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau