Žinios. Šveicarijos mokslininkų išradimas: valdyti vaizdo žaidimus smegenimis gali net ir didelę negalią turintys žmonės

LRT Tyrimų skyriaus surinkta informacija rodo, kad susigrąžinti sovietmečiu nusavintą žemę patraukliose Kauno vietose tampa paprasčiau, jei ji domina verslininkus arba Kauno valdžią. Tokiu atveju sklypai gali būti formuojami ir ant saugomų šlaitų, ir žemėse, atriektose nuo vandenviečių.

Vyriausioji rinkimų komisija planuoja įregistruoti kandidatus į Seimą trijose apygardose. Pretendentai turėjo surinkti ne mažiau kaip tūkstantį juos remiančių apygardos rinkėjų parašų. Parašų lapus pateikė beveik 30 pretendentų.

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia susitikimus su ministrais. Šiandien šalies vadovas kviečiasi laikinąjį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovą Liną Kukuraitį, vakar įvyko susitikimas su laikinuoju sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

Šveicarijos mokslininkai, tyrinėjantys žmogaus smegenų galimybes tiesiogiai valdyti išorinius įrenginius, jau sugebėjo nemažai pasiekti. Net ir didelę negalią turintys žmonės gali vien smegenimis, pvz., valdyti vaizdo žaidimus ir netgi dalyvauti tokiose virtualiose važybose.

Orai.