„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Vieno gražiausių sostinės balkonų savininkė: tęsiu mamos tradiciją

Rugpjūčio 1-oji, ketvirtadienis. Paskutinysis vasaros mėnuo jau prasidėjo ir „Labas rytas, Lietuva“ komanda pasiruošusi pristatyti ne tik šios dienos aktualias nauijienas, bet ir plačiau pažvelgti į beprasidedantį rugjūtį.

Pirmasis laidoje parengtas reportažas apie ukrainiečių grupę „Brunettes Shoot Blondes“, kurie į vieną fortepijoną sudėjo dvidešimt skirtingų muzikos instrumentų. Muzikos grupė „Brunettes Shoot Blondes“ išsiskiria autentiškumu – mat fortepijoną grupės nariai perdarė taip, kad šis ir smuiku griežia, ir būgną muša.

Rubrika „Jaukūs namai“ šiandien žengia į erdvę, kuri namuose yra arčiausiai gamtos, bet neretai paverčiama nenaudojamų daiktų sandėliuku. Balkonai – ko patartina laikytis norint juose jaustis patogiai ir džiugiai? Kaip atrodo vienas dailiausių sostinės balkonų?

Metas pabėgti į gamtą. Tiksliau, pasižvalgyti po augalus, kuriuos piešia botanikos iliustratorius Dovydas Bou. Pokalbis su juo Vilniaus universtiteto Botanikos sode, Kairėnuose, kur neseniai buvo eksponuojama ir jo piešinių paroda.

Koks laukia rugpjūtis? Ar dar alins karštis, o gal jau pasitiksime rudenį? Studijoje Vida Ralienė, LHMT prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja.

Pakantumas kitataučiams: skundų nedaug, bet kokia iš tiesų situacija Lietuvoje? Pokalbis studijoje su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos teisininku Karoliu Čepu ir verslininke Eskedar Maštavičiene.

Spaudos apžvalga. Ved. Ignas Krupavičius.