Žinios. „NBC News“ žiniomis, „Al Qaeda“ lyderio Osama bin Ladeno sūnus Hamza bin Ladenas – nebegyvas

LRT Tyrimų skyriaus surinkta informacija rodo, kad susigrąžinti sovietmečiu nusavintą žemę patraukliose Kauno vietose tampa paprasčiau, jei ji domina verslininkus arba Kauno valdžią. Tokiu atveju sklypai gali būti formuojami ir ant saugomų šlaitų, ir žemėse, atriektose nuo vandenviečių.

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia susitikimus su ministrais. Šiandien šalies vadovas kviečiasi laikinąjį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovą Liną Kukuraitį, vakar įvyko susitikimas su laikinuoju sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Nausėda yra sakęs, kad Linui Kukuraičiui stinga lyderystės.

Šiandien sukanka 75 metai nuo tragiškai pagarsėjusio Varšuvos sukilimo pradžios. Oficiali dešimčių tūkstančių lenkų sukilėlių, žuvusių per du mėnesius trukusį sukilimą, pagerbimo ceremonija vyks Povonzkų kapinėse.

Jungtinių Valstijų pareigūnai mano, kad buvusio grupuotės „Al Qaeda“ lyderio Osama bin Ladeno sūnus Hamza bin Ladenas yra nebegyvas. Pirmasis apie tai pranešė „NBC News“ kanalas, tačiau pareigūnai oficialiai informacijos nepatvirtino. Nėra aišku, ir kaip prie jo mirties prisidėjo Valstijos.

Siekiant skatinti tvarią elektros energiją gaminančių vartotojų plėtrą, Energetikos ministerijos iniciatyva kuriamas Gaminančių vartotojų aljansas. Jis vienys atsinaujinančios energetikos pramonę, saulės elektrines montuojančias bendroves, tinklų operatorius ir vartotojus.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.