Sportas. Orai. Marijampolės „Sūduva“ sėkmingai įveikė antrąjį Europos lygos atrankos etapą

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai antradienį antrą kartą 5:0 nugalėjo „Tre Penne“ klubą iš San Marino ir lengvai pateko į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Tą patį vakarą marijampoliečiai sužinojo, kad po dvejų treniruočių pobūdžio rungtynių lauks akistata su su Tel Avivo „MaccAbio“ komanda. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 8-ąją, išvykoje, atsakomosios – rugpjūčio 15-ą dieną, Marijampolėje. „Sūduvos“ strategas Vladimiras Čeburinas jau įprato, kad komandos kelyje – dar vienos šalies čempionai, o Sūduva toliau perrašo klubo istoriją.

Palangoje stovyklaujantys Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai baigia pirmąjį pasirengimo etapą, po kurio laukia ir pirmieji išbandymai krepšinio aikštėje. Stovyklos pradžia, tradiciškai, skirta fiziniam pasirengimui, kad žaidėjai sunkiausiomis akimirkomis nepritrūktų jėgų.

Iki šeštadienio ties Nidos krantais vyksta Kuršių marių regata. Vakar Lietuvos buriuotojai jėgas išmėgino vis labiau populiarėjančiose klubinėse varžybose.

Su sidabro medaliais iš Jungtinėse valstijose vykusio pasaulio jaunimo iki dvidešimt trejų metų irklavimo čempionato grįžę pavienę dvivietę valtį irkluojantys Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius prisipažino, kad tokio gero rezultato nesitikėjo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau