Prezidento patarėjas Simonas Krėpšta po Nausėdos ir Verygos susitikimo: tikslas – užtkrinti medicinos paslaugų kokybę visose gydymo įstaigose

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia susitikimus su potencialiais ministrų kabineto nariais. Trečiadienį jis susitiko su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

Jau anksčiau kalbėta, kad prezidentas nėra visiškai patenkintas A. Verygos darbu. Žibalo į ugnį įpylė opozicija. Pirmadienį su G. Nausėda susitikę opozicinių partijų lyderiai teigė, kad sveikatos apsaugos ministras turėtų būti vienas iš ministrų, paliksiančių naujai formuojamą Vyriausybę.

Prezidento vyriausiasis patarėjas ekonominės ir socialinės politikos klausimais Simonas Krėpšta teigė, kad susitikimo tikslas buvo pakalbėti apie situaciją sveikatos sektoriuje, esmines problemas, iššūkius, tokius kaip ligoninių tinklo pertvarka, kompensuojamų vaistų skyrimo tvarka ir t.t.

S. Kėpšta teigė, kad šio susitikimo tikslas nebuvo priimti sprendimą dėl A. Verygos galimybės toliau tęsti darbą ministerijoje.

„Yra kur tobulėti kokybės gerinimo srityje.<...> Kalbėjome apie esmines problemas, tokias kaip ligoninių tinklas ir vienodos kokybės paslaugos tiek didžiosiose ligoninėse, tiek mažesnėse. Be abejo domino kompensuojamų vaistų reformos eiga, praktinis įgyvendinimas“, – sakė prezidento patarėjas.