Žinios. Vyriausybė įsakė apsispręsti dėl Lukiškių kalėjimo ateities: šešių pastatų kompleksas kol kas vis dar tuščias

Mūsų žiniomis, Vyriausybė šiandien planavo tvirtinti Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į eurokomisarus, tačiau po šįryt įvykusio prezidento Gitano Nausėdos ir premjero Sauliaus Skvernelio susitikimo kandidatūra teikiama nebuvo.

Šalies vadovas po valandos susitiks su laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einančiu Aurelijumi Veryga aptarti jo darbo Vyriausybėje. Prezidentas šįryt su premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė naujojo kabineto formavimą.

Lietuva mini 28-tąsias Medininkų tragedijos metines. 1991 sovietų omonininkai nužudė pasienio su Baltarusija poste budėjusius septynis Lietuvos pareigūnus.

Per antruosius demokratų debatus išryškėjo partijos nesutarimai, kaip mesti iššūkį Donaldui Trumpui. Nuosaikesni kandidatai tikino, kad tokių politikų kaip senatoriaus Bernio Sanderso idėjos, pavyzdžiui, visuotinis sveikatos draudimas, rinkėjus atbaidys.

Vyriausybė nurodė iki kitų metų vasario pabaigos išsiaiškinti, kam pritaikyti uždarytą Lukiškių kalėjimą. Koncepciją, kaip panaudoti sostinės centre esantį šešių pastatų kompleksą, rengs Turto bankas, derindamas su keliomis ministerijomis bei Vilniaus miesto savivaldybe.

Pietų Korėja skelbia, kad Pchenjanas įvykdė antrąjį raketų bandymą per mažiau nei savaitę. Pasak Seulo, Šiaurės Korėja paleido dvi balistines raketas, kurios nuskridusios maždaug pustrečio šimto kilometrų nusileido jūroje.

Honkonge dešimtys protestuotojų, kaltinamų dalyvavimu riaušėse, šiandien stojo prieš teismą. Žinios apie tai, kad 44 žmonės bus apkaltinti, Honkonge sukėlė dar vieną nepasitenkinimo bangą, naktį keli šimtai protestuotojų susirinko prie policijos būstinės, susistumdė su pareigūnais.

Vidurvasarį senojo Mostaro miesto gyventojai rengia tradicines šuolių į vandenį nuo legendinio Senojo Mostaro tilto varžybas. Pastatytas prieš 500 metų geriausių tuomet dar jaunos Turkijos imperijos meistrų, šis tiltas neatlaikė tik buvusios Jugoslavijos pilietinio karo, bet bendromis vietos gyventojų ir UNESCO pastangomis buvo atstatytas.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau