Sportas. Orai. „Sūduvos“ pergalė Europos lygos kvalifiaciniame etape: antrą kartą rezultatu 5:0!

Po įtikinamos pergalės San Marine Sūduvos žaidėjai namų aištėje galėjo išbandyti naujus taktinius sumanymus ir pradėti rengtis būsimai dvikovai. Trečiajame Europos lygos kvalifiaciniame etape lauks arba Rumunijos „Klužo“ klubas, arba Tel Avivo „Maccabis“ iš Izraelio. Sūduvos treneris Vladimiras Čeburinas antrajam susitikimui su Tre Penne į aikštę vėl metė visus pajėgiausius žaidėjus, taip dar kartą pabrėždamas, kad atsipalaiduoti net ir turint aiškią persvarą – negalima.

Sūduva, kaip ir prieš savaitę San Marine, vėl nuo pirmųjų minučių dominavo aikštėje.

Kitos naujienos iš Lietuvos futbolo: iš Lietuvos klubinio futbolo žemėlapio išnyko Kauno „Stumbro“ komanda. Nors klubui buvo suteikta galimybė išimties tvarka dalyvauti varžybose, su sunkumais susidūrę ekipos savininkai naujų rėmėjų nerado ir neįvykdė federacijos keltų reikalavimų.

Baltijos pakrantėje ties Klaipėdos uostu vyravęs štilis privertė dviem valandoms atidėti antrojo Kuršių marių regatos startą. Tačiau įsibėgėjęs vėjas dalyviams ir žiūrovams padovanojo dinamišką kovą.

Olimpietis maratonininkas Remigijus Kančys pripažįsta, kad šįkart norint iškovoti kelialapį į Tokijo žaidynes, būtina gerinti jau 22 metus nepajudinamą šalies rekordą. Naujajam sezonui besirengiantis bėgikas į žaidynes tikisi patekti vertinant pagal sportinį reitingą.

Lietuviai sėkmingai pradėjo sudėtingiausiu pasaulyje vadinamą Enduro motociklų ralį „Romaniacs“. Vietas finale užsitikrino 2 iš 3 startavusių Lietuvos motociklininkų - Mindaugas Daugėla ir Tadas Barkus. Į finalą nepateko, bet žiūrovų simpatijas agresyviu važiavimu užsitarnavo Mykolas Paulavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau