„Labas rytas, Lietuva“ II d. Grybas – Baltarusijoje, o jūs už kelių žingsnių Lietuvoje? Susigundžius laimikiu galima brangiai sumokėti

Grybas – Baltarusijoje, o jūs už kelių žingsnių Lietuvoje? Susigundžius laimikiu galima brangiai sumokėti, mat už porą neatsakingų žingsnių gresia bauda. Apie tai – LRT.LT aktualijų žurnalistė Ineta Nedveckė.

Ar panaudotas plastikas gali tapti ne pasaulį teršiančia atlieka, o žaliava naujiems ilgaamžiams daiktams? Susibūrę entuziastai tikina, kad taip: jie susikonstravo nesudėtingas mašinas plastikui perdirbti ir pakviete į bendruomenines dirbtuves. Apsilankykime.

Monika Liu – „I Follow Rivers“.

Daininkė Monika Linkytė kartu su televizijos laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indre Stonkuviene pristato bendrą dainą „Aš myliu save“ ir jos vaizdo klipą, kurio „herojumi“ tapo ir lietuvių taip pamėgtas kebabas. Garsios moterys šmaikščiai ir pašaipiai kalba rimta tema – kaip priimti save tokią, kokia esi?

John Legend – „Love me now“.

Beveik keturis šimtus „Barbių“ – tiek lėlių savo namuose turi vilnietė Rūta Ardišauskienė. Nuo kelis dešimtmečius skaičiuojančių iki pačių naujausių. Pasižvalgyti po kolekcija „Labas rytas, Lietuva“ kviečia ir jus.

Monique – „Planai“.

Žurnalų apžvalga su Modestu Naudžiumi apie Edmundą Jakilaitį ir jo šeimą, Giedrių Masalskį ir jo pomėgį įvairiems sportams.

Lilas ir Innomine su orkestru – „Kai tu žengi, gūžiasi Vilnius“.

Panic! At The Disco – „High Hopes“

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau