Žinios. „Banga“ praminta dykuma – tik išrinktiesiems

Prezidentas Gitanas Nausėda su opozicinių partijų pirmininkais susitinka aptarti politinės situacijos atsinaujinant Vyriausybei. Konservatorių ir Liberalų sąjūdžio lyderiai sako norintys pakalbėti apie kabineto sudarymą, galimas ministrų kandidatūras, išgirsti šalies vadovo lūkesčius ir nuomonę apie valdančiosios daugumos ir Vyriausybės formavimąsi. Maždaug prieš mėnesį dėl naujos koalicijos sutarę valdantieji nusprendė pakeisti mažiausiai tris ministrus – susisiekimo, vidaus reikalų ir žemės ūkio.

Šiaurės Kalifornijoje per maisto festivalyje surengtas šaudynes nukentėjo mažiausiai 11 žmonių. Policija praneša, kad yra aukų, tačiau tikslus skaičius kol kas neaiškus. Festivalis jau ėjo į pabaigą, kai buvo pranešta apie čia šaudantį asmenį. Šį kasmetį festivalį paprastai aplanko apie 100 tūkst. žmonių.

Daugelis gyvulininkystės ūkių dėl šiųmetės sausros stokoja pašarų. Vieni dar laukia atolo, kiti išparduoda gyvulius, dar kiti – bankrutuoja. Pasak žemdirbių, vienas iš rezervų sukaupti daugiau pašarų – nesilaikyti vadinamojo „žalinimo“ reikalavimų. Tikėtasi, kad Europos komisija leis taikyti lengvatų, tačiau ji pranešė, kad priešingai nei pernai, lengvatų nebus.

Diplomatai iš Irano ir Europos, Rusijos bei Kinijos Austrijos sostinėje Vienoje sutarė pabandyti išgelbėti Irano branduolinį susitarimą.

„Banga“ praminta dykuma ties Jutos ir Arizonos valstijų siena, yra tikra „Instagram“ kartos svajonių vieta. Ne tik dėl įspūdingo peizažo, bet ir dėl to, kad ją pamatyti savo akimis gali ne kiekvienas. Tam, kad gamtos stebuklas būtų apsaugotas nuo masinio turizmo žalos sugalvota sistema, leidžianti „Bangą“ išvysti tik išrinktiesiems.

Orai. Sportas. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau