Žinios. Gitanas Nausėda susitinka su opozicinių partijų pirmininkais

Prezidentas Gitanas Nausėda su opozicinių partijų pirmininkais susitinka aptarti politinės situacijos atsinaujinant Vyriausybei. Konservatorių ir Liberalų sąjūdžio lyderiai sako norintys pakalbėti apie kabineto sudarymą, galimas ministrų kandidatūras, išgirsti šalies vadovo lūkesčius ir nuomonę apie valdančiosios daugumos ir Vyriausybės formavimąsi. Maždaug prieš mėnesį dėl naujos koalicijos sutarę valdantieji nusprendė pakeisti mažiausiai tris ministrus – susisiekimo, vidaus reikalų ir žemės ūkio.

Šiaurės Kalifornijoje per maisto festivalyje surengtas šaudynes nukentėjo mažiausiai 11 žmonių. Policija praneša, kad yra aukų, tačiau tikslus skaičius kol kas neaiškus. Festivalis jau ėjo į pabaigą, kai buvo pranešta apie čia šaudantį asmenį. Šį kasmetį festivalį paprastai aplanko apie 100 tūkst. žmonių.

Naujasis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johansonas šiandien vyksta į Škotiją, kur bandys įtikinti šį proeuropietišką regioną „Brexito“ nauda.

Vos prasidėjęs vėžiavimo sezonas Lietuvoje ribojamas. Tokį sprendimą priėmė Aplinkos ministerija, atlikusi tyrimą apie plačiažnyplių vėžių populiaciją šalies vandens telkiniuose.

Ohajo valstijos mugėje Kolambuso mieste pristatytos realaus dydžio iš sviesto pagamintos „Apollo 11“ misijos astronautų skulptūros. Taip paminėtos 50-osios pirmosios pilotuojamos misijos į Mėnulį metinės.

Orai. Sportas. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau