Kultūros savaitė. Kultūros periodinių leidinių asociacija

18 metų Vilniuje veikiantys Kazio Varnelio namai-muziejus plačiau atveria duris lankytojams. Apie pokyčius pasakoja Alma Valantinienė.

Kaunas – viena britų fotografo Marko Wilsono projekto „Sužalotas kraštovaizdis“ stotelių. Su kūrėju bendrauja Kotryna Lingienė.

Akademinė muzika ir Jūros šventė – suderinama? Klaipėda Piano Masters meno vadovą Gintarą Januševičių kalbina Adomas Zubė.

Lietuvos skyrius pašalintas iš tarptautinės paveldosaugininkų organizacijos ICOMOS. Apie tai su Lietuvos ambasadore prie UNESCO Irena Vaišvilaite kalbasi Indrė Kaminckaitė.

Menotyrininkės Laimos Kreivytės komentaras.

Pasaulio kultūros naujienų apžvalgoje apie naują Ventspilio koncertų salę ir klimato kaitos aktyvistės Gretos Thunberg muzikinį debiutą.

2018 m. gegužę įsteigta Kultūros periodinių leidinių asociacija išleido pirmąjį pranešimą, kuriame siekia prisistatyti visuomenei. Kodėl vis dar reikia tą daryti ir po 30, ir po 70 leidybos metų? Apie tai pokalbis su Monika Krikštopaityte („7 meno dienos“), Antanu Šimkumi („Metai“), Helmutu Šabasevičiumi („Krantai“).

Ved. Juta Liutkevičiūtė.