„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Prasideda 60-oji Jūros šventė!

Prasideda 60-oji Jūros šventė: apie tai, ką privalu pamatyti ir aplankyti, pasakoja „Klaipėdos švenčių“ direktorius Romandas Žiubrys. Taip pat svarbi ir tūkstančius dalyvių pritraukianti eisena, apie kurią informuoja Valstybinės jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus viršininkė Dalia Gun.

Pusryčiai Zyplių dvare, į kuriuos kviečiama patrankos iššovimu. Pusryčiams paskaninti, Zyplių dvaro kapela „Zyplių žiogai“ atlieka muzikinį kūrinį.

Tautodailininkų pleneras Zyplių dvare. Lukšių kultūros centro direktorė Daiva Bukšnienė patikina, kad Zyplių dvare nuolatos gausu veiksmo, dvare klesti kultūra. Pašnekovė dalinasi ateinančių renginių, vyksiančių Zyplių dvare, programa ir kviečia žiūrovus juose apsilankyti. Į dvarą atvykę tautodailininkai teigia esą dvare vykstantys festivaliai yra smagūs, todėl menininkams smagu čia susiburti ir pasidalinti kūrybos rezultatais.

Rita Ora – „Anywhere“.

Ekskursija Zyplių dvare, kurią veda Lukšių kultūros centro administratorė turizmui Rūta Plėšikaitė. Prašmatnūs valgomieji, paslaptingas dvaro sodas ir skrybėlių kolekcija.


Zyplių dvaro vynuogyno šeimininkė Asta Ramaškevičienė teigia esą dvaro vynuogynas nėra naujiena Lietuvai – mat lietuviai jau nuo karalienės Bonos Sforcos laikų bandė pasivyti europietiškosios kultūros madas.

Biplan – „O mes prie jūros“.