Žinios. Apie karjeros pabaigą pranešusiai Rūtai Meilutytei – žinia iš Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos

Abiturientai šiandien sužinos, kuriose aukštosiose mokyklose galės studijuoti. Kvietimus stojantieji turėtų gauti iki vidurdienio. Tai pirmasis pagrindinio priėmimo etapas. Norintieji sudaryti sutartis su aukštąja mokymo įstaiga tai turėtų padaryti iki liepos 31 d. 17 val.

Seime specialistai ir politikai diskutuos, kaip apsisaugoti nuo erkių platinamų ligų. Pasak diskusijos rengėjų, erkės – vis didesnė problema, kuriai spręsti reikalinga valstybės pagalba, nes skiepai nuo erkinio encefalito įperkami ne visiems, todėl siūloma, kad Vyriausybė imtųsi kurti kompensavimo mechanizmą. Pastaruoju metu valdantieji buvo išsakę siūlymų purkšti miškus chemikalais, tačiau tiek Sveikatos apsaugos, tiek Aplinkos ministerija tai vertina neigiamai, nes tai esą brangu ir neefektyvu.

Kaune įskilusiame daugiabutyje atliekami namo sutvirtinimo darbai, kad likusi dalis gyventojų galėtų grįžti pasiimti būtiniausius daiktus. Vakar daliai žmonių buvo leista grįžti namo, tik vienos laiptinės gyventojai turėjo laukti, kol namas bus sutvirtintas. Vakar popietę, sulaukus pranešimo, kad name Biržiškų gatvėje suskilo sienos, evakuoti visi gyventojai. Pasak namo administratoriaus, bus ieškoma rangovo remonto darbams atlikti.

Grūdų augintojai sako, kad javų derlius bus apie 15 proc. mažesnis nei vidutinis, bet didesnis nei pernai. Daug kur, ypač pietiniuose rajonuose pakenkė anksčiau buvusi sausra, tačiau yra ir tokių ūkininkų, kurie per daug nesiskundžia – išmokę pernykštes pamokas, sėjo daugiau sausrai atsparesnių žiemkenčių veiislių.

Klaipėdoje prasideda jubiliejinė – 60-oji Jūros šventė. Per šį savaitgalį uostamiestis kviečia į daugiau nei 100 renginių: koncertų, spektaklių, parodų, mugių ar sporto varžybų.

Tarptautinė vandens sporto šakų federacija plaukikę Rūtą Meilutytę už antidopingo taisyklių pažeidimus suspendavo dvejems metams. Toks sprendimas buvo priimtas liepos 21 d. Pietų Korėjoje, tačiau apie jį pranešta tik dabar. Meilutytė jau anksčiau yra pranešusi federacijai apie savo karjeros pabaigą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau