10–12. Kaip atsikratyti įpročio dalinti asmeninę informaciją bet kam ir kas yra „psichologija improvizacijoje“?

10–12

2019.07.25 10:05

10–12. Kaip atsikratyti įpročio dalinti asmeninę informaciją bet kam ir kas yra „psichologija improvizacijoje“?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pastarosiomis savaitėmis išpopuliarėjusi rogamėlė Faceapp, leidžianti pasendinti veidus, iškėlė daug klausimų apie mūsų asmeninių duomenų saugumą ir net kibernetinį saugumą. Dalis ekspertų sako, kad problema glūdi ne konkrečiose programėlėse, o mūsų įprotyje dalinti informaciją bet kam. Kaip jo atsikratyti? Ir kokių panašių programėlių, keliančių grėsmes duomenų saugumui, atsiras ateityje? Laidoje dalyvaus IT specialistas, verslininkas Marius Pareščius, įmonės „Be&Do“ partneris ir strategas Gediminas Užkuraitis, KAM atstovas.

Apie patiriamus kasdienius sunkumus ir psichinės sveikatos problemas žmonės kalba vis garsiau, ir ieško pačių įvairiausių pagalbos būdų: ėjimas pas psichologą, regis, ima prarasti ilgai turėtą stigmą, o norintieji pažinti save renkasi ir teatrinės improvizacijos užsiėmimus. Jei ir viena ir kita skamba patraukliai, tai Lietuvoje atsirado veikla, siūlanti šiuos du dalykus suderinti. Kas yra „psichologija improvizacijoje“? Kaip ji gali padėti išgyventi kasdieną? Kalbėsimės su kursų vedėja psichologe Dovile Prižgine.

Ved. Živilė Kropaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.