„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. „Miesto laboratorijoje“ tvarios idėjos namams: stalai iš senų durų, o šviestuvai – iš dujų balionų

II-oji liepos 24-osios „Labas rytas. Lietuva“ dalis prasideda su muzika. Studijoje svečiuojasi grupė „La rueda de Madrid“, kurie šiandien pasirodys LRT Opus Terasoje, menų fabrike „Loftas“.

Siužetas iš Antakalnyje įsikūrusios „Miesto laboratorijos“, kurios bendruomenei svarbiausia – sąmoningas ir tvarus požiūris į gyvenimą ir aplinką. Moderni, draugiška aplinkai, energijos išteklius tausojanti vietos bendruomenė. Toks Vilniuje, Sapiegų parke, Antakalnyje, įsikūrusios edukacinės erdvės „Miesto Laboratorija“ tikslas.

Rubrikoje „Rytas su muzika“ lankosi grupė „Šuo Leila“ ir atlieka kūrinį „Sūnus“, kurį gyvai bus galima išgirsti „Novus“ grupių konkurse, menų fabrike „Loftas“.

Laidoje laukia dar vienas įdomus reportažas. Ragai, mėnulis, kiti ryškūs gamtos simboliai – tai aiškus menininkių Elenos Streckytės-Jadello ir Uršulės Vaitulionės kūrybinis braižas. Pradėjusios nuo interjero dekoro ir sienų tapybos, menininkės ėmėsi keramikos ir juvelyrikos. „Norėjosi kruopštesnio darbo“, – sako Elena.

Spaudos apžvalga su Gabriele kloniūnaite ir II dalies pabaiga. Ved. Ignas Krupavičius.